KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15763568
nr 1576 3568
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Blyerts, Fiskebåtar. Signerad. Bildmått: 13x20 cm, yttermått inklusive ram: 32x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:08:50
4/11 08:20:06
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg